Recenzie Hotelov - egypt, tunisko, grecko, spanielsko
Dnešný dátum: 22. 03. 2007   | Hlavná stránka | Zoznam rubrík | Fórum | Fotogalérie |
  Prihláseniekulatý roh

Meno (prezývka)
Heslo


Úprava osobného účtu

  Google Adskulatý roh

  Hlavné menukulatý roh
Pridaj minirecenziu
Pridaj fotogalériu
Pridaj článok
Autori Webu
Fórum o dovolenke
Fotky z dovoleniek
Mapy
Linky
Aktuálne počasie
Aktuálne kurzy
Spolupráca a reklama
Pridať k obľúbeným
Doporučte nás!

  Fotogalériekulatý roh
Trhy
Súk
zobrazení: 326
známka: 0

  Nové Minirecenziekulatý roh
Štát:
Oblasť:
 

Pridaj minirecenziu

  Staré Minirecenziekulatý roh

  Top 10 hotelovkulatý roh
1.Hotel Kamelya world
2.Hotel Le Sultan
3.Hotel Mier
4.Hotel Side Palace
5.Penzión Sim
6.Hotel Delfin - Poreč
7.Hotel Kumkoy Beach and Spa
8.Hotel Norida beach
9.Hotel Makadi Club
10.Hotel Cesar Palace
Hodnotenie podla:
Štát:

  Čo je novékulatý roh
06.02.2007: Rumunsko: Divoká príroda a tradície
Některé cesty v Krkonoších zůstanou uzavřeny i po pondělní půlnoci, kdy skončí zákaz vstupu do lesů, vyhlášený kvůli nedávné větrné kalamitě. Na odstraňování škod v nejvíce postižených oblastech potřebují správci Krkonošského národního parku víc času. celý článok!

06.02.2007: Rovinaté a zasnené Estónsko
Estónsko je krajina s riedkym osídlením, kde len ťažko nájdeme podmanivú prírodnú krásu či množstvo hradov a zámkov, ako je mu u nás. Je zato typické členitým morským pobrežím, hlbokými lesmi s množstvom jazier. S komplikovaným názvom najvyššieho vrchu s výškou len 318 metrov - Suur Munamagi a pre Slováka ľahko zapamätateľným mestom priamo na pobreží Fínskeho zálivu celý článok!

06.02.2007: Turisté a běžkaři pozor! Krkonoše zůstávají uzavřené
Některé cesty v Krkonoších zůstanou uzavřeny i po pondělní půlnoci, kdy skončí zákaz vstupu do lesů, vyhlášený kvůli nedávné větrné kalamitě. Na odstraňování škod v nejvíce postižených oblastech potřebují správci Krkonošského národního parku víc času. celý článok!

  Kontaktykulatý roh

Admin -
  256678311
Webdeveloper -
102327077


TOPlist
Monitoring webu zabezpečuje NAJ.sk

  Cestujte s nami ....kulatý roh

Rady a Tipy Pre Vašu Dovolenku

* Dovolenkári skončili namiesto v trojhviezdičkovom hoteli v chatkách

Vydané dňa 21. 07. 2004 (1520 prečítaní)

Osemčlenná skupina slovenských turistov, ktorá v pondelok podvečer letecky pricestovala do Bulharska s cestovnou kanceláriou (CK) Solvex, strávila prvú noc namiesto v trojhviezdičkovom hoteli Belica s bazénom v chatkách uprostred lesíka.

Klienti CK, ktorí zaplatili za jeden zájazd zhruba 15 tisíc Sk, nemajú však ubytovanie v sľúbenom hoteli isté ani v najbližších dňoch. Ak prvú noc sa podľa jedného z účastníkov zájazdu napokon o 24.00 h ubytovali na základe rozhodnutia delegáta v spomínaných chatkách, druhú noc strávili štyri páry de facto neznámych ľudí údajne v troch dvojposteľových izbách v štvorhviezdičkovom hoteli Magnólia. "Tretiu noc nám dokonca hrozí, že budeme bývať ôsmi v dvoch dvojposteľových izbách," povedal pre TASR dovolenkár, ktorý si zájazd do bulharského Primorska začal vybavovať približne pol roka pred odchodom zo Slovenska.

Turisti o svojej nespokojnosti informovali najprv delegáta zájazdu, ktorý ich odbil s tým, že všetko bude v poriadku. Keď ho poprosili, aby začal vec riešiť, požiadal ich o mobilný telefón s vysvetlením, že na tom svojom nemá kredit. "Dnes nás dokonca presviedčal, že namiesto v troch izbách sme bývali v štyroch," priblížil prístup delegáta jeden z účastníkov zájazdu. Zákazníci sa preto telefonicky obrátili na riaditeľa CK Solvex Bisera Yelamova, ktorý ich ubezpečil, že sa bude problémom zaoberať. Pri pokuse získať stanovisko CK Solvex, nás jej pracovníci odporučili na riaditeľa. S riaditeľom Yelamovom sa nám však napriek priamemu mobilnému kontaktu nepodarilo spojiť.

Podľa riaditeľa Slovenskej asociácie cestovných kancelárií Roberta Kohlmanna by CK nemala výrazným spôsobom meniť podmienky a charakter zájazdu. Ak tak urobí, zákazník má právo aj priamo na mieste, respektíve počas zájazdu odstúpiť od zmluvy. V takom prípade mu musí CK zabezpečiť cestu domov, zaplatiť rozdiel medzi spotrebovanými a poskytnutými službami a v prípade zhoršenia kvality poskytnutých služieb umožniť zľavu z ceny zájazdu. Trojhviezdičkový hotel Belica, ktorý CK Solvex označila na svojej internetovej stránke za útulný hotel vhodný aj pre náročnejších klientov s hodnotením ***+, sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pláže. Štvorhviezdičkový hotel Magnólia, ktorý CK Solvex definuje ako vhodný aj pre náročnejších turistov, sa nachádza 250 metrov od pláže. Problém však je, že osem klientov CK býva namiesto v štyroch, v troch izbách a prvý večer strávili v chatkách.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasov: 0] 1 2 3 4 5

Celý článok | Autor: Andrej Oravec | Počet komentárov: 18 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: TASRCopyright © 2002-2005.
POZOR! Vstupom na stránku vyjadrujete súhlas s PRÁVNOU DOLOŽKOU
  Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv
duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoje
príspevky sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely,
ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.

  Tento server bol vytvorený s pomocou redakčného systému phpRS