Recenzie Hotelov - egypt, tunisko, grecko, spanielsko
Dnešný dátum: 22. 03. 2007   | Hlavná stránka | Zoznam rubrík | Fórum | Fotogalérie |
  Prihláseniekulatý roh

Meno (prezývka)
Heslo


Úprava osobného účtu

  Google Adskulatý roh

  Hlavné menukulatý roh
Pridaj minirecenziu
Pridaj fotogalériu
Pridaj článok
Autori Webu
Fórum o dovolenke
Fotky z dovoleniek
Mapy
Linky
Aktuálne počasie
Aktuálne kurzy
Spolupráca a reklama
Pridať k obľúbeným
Doporučte nás!

  Fotogalériekulatý roh
na pláži
Djerba 2004
zobrazení: 852
známka: 2.33

  Nové Minirecenziekulatý roh
Štát:
Oblasť:
 

Pridaj minirecenziu

  Staré Minirecenziekulatý roh

  Top 10 hotelovkulatý roh
1.Hotel Kamelya world
2.Hotel Le Sultan
3.Hotel Mier
4.Hotel Side Palace
5.Penzión Sim
6.Hotel Delfin - Poreč
7.Hotel Kumkoy Beach and Spa
8.Hotel Norida beach
9.Hotel Makadi Club
10.Hotel Cesar Palace
Hodnotenie podla:
Štát:

  Čo je novékulatý roh
06.02.2007: Rumunsko: Divoká príroda a tradície
Některé cesty v Krkonoších zůstanou uzavřeny i po pondělní půlnoci, kdy skončí zákaz vstupu do lesů, vyhlášený kvůli nedávné větrné kalamitě. Na odstraňování škod v nejvíce postižených oblastech potřebují správci Krkonošského národního parku víc času. celý článok!

06.02.2007: Rovinaté a zasnené Estónsko
Estónsko je krajina s riedkym osídlením, kde len ťažko nájdeme podmanivú prírodnú krásu či množstvo hradov a zámkov, ako je mu u nás. Je zato typické členitým morským pobrežím, hlbokými lesmi s množstvom jazier. S komplikovaným názvom najvyššieho vrchu s výškou len 318 metrov - Suur Munamagi a pre Slováka ľahko zapamätateľným mestom priamo na pobreží Fínskeho zálivu celý článok!

06.02.2007: Turisté a běžkaři pozor! Krkonoše zůstávají uzavřené
Některé cesty v Krkonoších zůstanou uzavřeny i po pondělní půlnoci, kdy skončí zákaz vstupu do lesů, vyhlášený kvůli nedávné větrné kalamitě. Na odstraňování škod v nejvíce postižených oblastech potřebují správci Krkonošského národního parku víc času. celý článok!

  Kontaktykulatý roh

Admin -
  256678311
Webdeveloper -
102327077


TOPlist
Monitoring webu zabezpečuje NAJ.sk

  Cestujte s nami ....kulatý roh

Fórum
Téma: CESTOVNÉ KANCELÁRIE


Výpis zpráv:

Názov príspevku:   CK Solvex Reakcia (na nové fórum)
Vložené:   2005-06-05  15:43:42
Autor:   roman
Text príspevku:  
Ľudkovia nezažili to čo ja s rodinou cez CK Solvex. V Žiline sme nastúpili na autobus ktorý išiel re inu CK a bral aj pre solvex, boli sme v ňom zo solvexu štyria ja s manželkou a deti. v Bratislave mali nastúpiť naši známi no zobral ich iný autobus. Vysadili nás v Albene niekde pri bungalovoch (mali sme zaplatený Hotel Bratislava), pýtam sa šoférov že kde to sme on nič nevedel on mal len nás štyroch zobrať v Žiline a tam vysadiť, a odišiel aj s cestujúcimi zo svojej cestovky. ráno 6 h mi pred nejakými bungalovmi a s hlavou v smútku čo teraz. Počkali sme kým neprišla recepčná tých bungalov poprosili sme ju či si môžme zavolať delegátke aby sme sa niekde ubytovali. Dovolila nám zavolať zobrala 10 lev (cca200sk) ved prečo nie, veď človek v núdzi zaplatí aj to posledné. prišli po nás taký bredatý chlapíci na tranzite bez okien zobrali nás, už sme si aj mysleli že je to nejaký únos ked nás vozili po Albene ale našťastie nás doviezli do spomínaného hotela Bratislava. Bola tam aj naša delegátka, vydýchli sme si už je o nás postarané, pravý opak, povedala nám že o 10tej nás ubytujú dala nám vyzitku a zdúchla. Ubytovali nás cca 13:30 do izby o rozmeroch 3x3 kde sme mali mať dve postele a dve prístelky boli dve postele a jedna prístelka ktorú ked sme rozložili tak sme boli nútený chodiť po posteliach ináč sa nedalo. ked som sa snažil o nápravu cez delegátku tak povedala že nám tu štvrtú posteľ dajú no neviem kde ju chceli dať asi na chodbu pred izbu, ked som žiadal o výmenu izby tak že sa nedá že hotel je plne obsadený. Napísal som na mieste reklamáciu no delegátka nebola ochotná ju podpísať takže mi bola na /...../ A čo naši známi? Tý prišli o pár hodín neskôr podobným spôsobom ako mi len stým rozdielom, že ich ubytovali do iného hotela cca 3/4 kilometra od nás. No super!!! delegátku od toho dňa sme viac nevideli kanceláriu mala v blízkosti nášho hotela ale stále zamknutú a mobil mala vypnutý, tak že sme boli odkázaný sami na seba. Ak má niekto záujem zvýšiť hladinu negatívneho adrenalínu tak odporúčam dovolenku cez SOLVEX. A ešte jedna poznámka ceny ako je známe v Bulharsku sú nízke ale neplatí to pre letoviská ako je aj Albena napr. večera v reštaurácii 150g kurčaťa trošku hranolkov obloha 190sk, malé pivo 33sk. Dobrú cuť a na zdravie. Tento rok idem cez Tiptravel do Grécka (paralia dom Chára) ak máte niekto skúsenosť napíšte pár písmenok. Ďakujem

 
Názov príspevku:   Re:CK Solvex Reakcia (na nové fórum)
Vložené:   2005-06-05  17:00:07
Autor:   katka
Text príspevku:  
Tip travel je ešte horší ako Solvex. Tiež nesplnia čo sľúbia a klientov ubytujú v najhorších dierach. Pri podaní reklamácie ju neuznajú s odôvodnením, že za nízku cenu, nízky komfort. Čo sa týka Bulharska, bola som s ck Hechter a tie ceny v krajine ma omráčili. Buď rovnako draho ako u nás alebo ešte drahšie. Chápem ich filozofiu ošklbať poriadne Nemca, ale prečo ma na to platiť aj Slovák v takom Pomorí? je tam fakt draho a bohužiaľ už neplatí že Slovák v Bulharsku ako Američan na Slovensku. Keď si Slovák poctivo našetrí na pár dní oddychu, dostane za to komfort spomínaných cestoviek a ešte ho aj v cudzej krajine zderú z peňazí ako nejakého Nemca. Rada všetkým: Ak idete do Bulharska, tak si užijete ako Slovák v Amerike.

 
Názov príspevku:   Re:CK Solvex Reakcia (na nové fórum)
Vložené:   2005-08-08  12:54:59
Autor:   Dany
Text príspevku:  
Zažili sme SKLAMANIE s CK SOLVEX, ktorý o sebe rád v médiách rozpráva ako o "špecialistovi na Bulharsko". Skúsenosť našej rodiny je taká, že túto dovolenku a CK SOLVEX asi budeme mať v pamäti v tom najnegatívnejšom zmysle slova veľmi dlho! Dali sme na krásne sľuby a vybrali si pobyt na Slnečnom pobreží, hotel KOTVA - letecky s raňajkami. Verte - prísľub nádhernej dovolenky pre rodiny s deťmi v krásnom hoteli, pobyt na nádhernej pieskovej pláži a lacná dovolenka - je sen. Jediná pravda bol pekný hotel - ubytovanie zodpovedalo kategorizácii. Ale tam skončila príjemná časť dovolenky. Hotel je pre rodiny s malými deťmi nevhodný - fajčí sa úplne všade, aj v reštaurácii pri raňajkách; v hoteli každý večer hrá hudba až do polnoci a navyše je hotel situovaný pri rušnej ceste vedúcej po celkom Slnečnom pobreží. Personál je voči slovákom neochotný, voda v bazénoch bola "čistená" prilievaním množstva chlóru (takže mliečna); pláž na ktorú sme to mali z hotela najbližšie (katalógových cca 250 metrov) bola špinavá, plná odpadkov a špakov - jediná starostlivosť o ňu domácimi bola vybrať peniaze za slnečníky a lehátka a zmizli preč! "Super bonbónik" bol pre nás "starostlivo vybraný delegát" - ako Vás informuje CK SOLVEX vo všeobecných informáciách o Bulharsku. Ten naozaj "starostlivo vybraný delegát" nás ako klientov CK SOLVEX celkom nad očakávanie ako slovákov pourážal, neunúval sa do hotela v návštevných hodinách, až po telefónáte na vlastné náklady a na tretí pokus - samozrejme že odmietol spísať zápis o reklamácii. Poučili sme ho, že zo zmluvných podmienok má povinnosť s nami tento zápis napísať, ak to neurobí - nech nám toto prehlásenie vlastnoručne napíše a budeme mať dostatočný dôkaz pre CK SOLVEX, ktorá vyžaduje tento zápis. Pochopiteľne, pán delegát sa zľakol a zápis nám podpísal - podotýkam, nebol ochotný ho napísať -len podpísať!!!! Toto zďaleka nebolo všetko, čo nám na dovolenke v Bulharsku vadilo. Mínusov bolo toľko, že Bulharsko už pre nás ako destinácia na niektorú ďalšiu dovolenku bude znieť ako hororový sen! Po prepočítaní vynaložených nákladov na pobyt, travu, pláž pri poskytnuje úrovni služieb a porovnaní s minuloročnou dovolenkou v Egypte all inclusive - sa pýtam: čo je na tej dovolenke lacné?! Neverte bludom, a ak máte ešte chuť a odvahu - overte si to s CK SOLVEX. Vás "ošmeknúť"

  
Názov príspevku:   Re:CK Solvex Reakcia (na nové fórum)
Vložené:   2005-08-08  16:55:48
Autor:   barbora
Text príspevku:  
Ahoj Dany, boli sme v bulharsku v Kotve minulý rok, ale s hechterom a nemôžem sa sťažovať. blízko Nesebar, personál fajn, izby super, strava chutná a nikto tam nefajčil. V bazéne bola čistá voda a nesmrdela chlórom, bol tam miniaqapark. na ležadlách síce sami Nemec, ale my sme išli za morom nie za bazénom. A pláž? Je verejná, preto nespadá pod údržbu hotela a až tak ďaleko nebola. Bulharsko nie je Egypt, preto ti tam aj nehrozia črevné problémy a smradľavý arab. A Bulhar ťa ozbíja rovnako ako Egypťan či Tunisan, pretože žijú z turistov a všeobecne platí, že dovolenkujúsi je bohatí tak teda nech zacvaká.

  
Názov príspevku:   Re:CK Solvex Reakcia (na nové fórum)
Vložené:   2006-05-30  00:41:58
Autor:   peco
Text príspevku:  
No s panombohom, ked si si spackal dovolenku sam a odpisal si Bulharsko ako celu krajinu. Ja som bol v Kitene a zil som tam ako kral. Zrejme som navstivil ine Bulharsko ako ty. Ziadna poondiata cestovka, boli sme tam autom a ubytko sme si nasli na mieste. Bulhari sa o nas na ulici skoro pobili, takze sme si nakoniec vyberali to najlacnejsie a najlepsie. Samozrejme bez stravy, lebo na ranajky, obedy a vecere a olovranty a desiaty a co ja viem co este sme chodili vzdy do inej restauracie, nakolko ich je tam mraky a skoro vsetky velmi lacne. Cely obed urcite do 100 Sk. Bulharska kuchyna je vynikajuca a velmi zdrava. Ja som si toto velmi uzival, nechapem, co si ty tam robil...

   
Názov príspevku:   Re:CK Solvex Reakcia (na nové fórum)
Vložené:   2006-06-29  15:30:29
Autor:   Južanka
Text príspevku:  
Bulharsko s ck Solvvex je fakt pohroma. A lacno tam určite nie je. Obed v reštaurácii v letovisku min. 200 Sk v plnej sezone. Dá sa najesť lacnejšie v pouličných stánkoch, dajú sa kúpiť koláče, pečené kurence, pizza. Bulhari nie sú pohostinný, oni potrebujú zarobiť v lete na celí rok a povedia Vám to aj priamo do očí. Pekné letoviská sú Albena, Slnečné pobrežie, Zlaté piesky. Na dovolenke v Bulharsku som bola v roku 2004 v Kraneve, 2005 v Primorsku. Som veľmi sklamaná Bulharsko som si pametala úplne inak. Tento rok idem radšej do Chorvátska.

Copyright © 2002-2005.
POZOR! Vstupom na stránku vyjadrujete súhlas s PRÁVNOU DOLOŽKOU
  Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv
duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoje
príspevky sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely,
ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.

  Tento server bol vytvorený s pomocou redakčného systému phpRS