Recenzie Hotelov - egypt, tunisko, grecko, spanielsko
Dnešný dátum: 22. 03. 2007   | Hlavná stránka | Zoznam rubrík | Fórum | Fotogalérie |
  Prihláseniekulatý roh

Meno (prezývka)
Heslo


Úprava osobného účtu

  Google Adskulatý roh

  Hlavné menukulatý roh
Pridaj minirecenziu
Pridaj fotogalériu
Pridaj článok
Autori Webu
Fórum o dovolenke
Fotky z dovoleniek
Mapy
Linky
Aktuálne počasie
Aktuálne kurzy
Spolupráca a reklama
Pridať k obľúbeným
Doporučte nás!

  Fotogalériekulatý roh
Pohlady z lietadla
vpravo je Golden 5, LillyLand a Reemyvera
zobrazení: 572
známka: 0

  Nové Minirecenziekulatý roh
Štát:
Oblasť:
 

Pridaj minirecenziu

  Staré Minirecenziekulatý roh

  Top 10 hotelovkulatý roh
1.Hotel Kamelya world
2.Hotel Le Sultan
3.Hotel Mier
4.Hotel Side Palace
5.Penzión Sim
6.Hotel Delfin - Poreč
7.Hotel Kumkoy Beach and Spa
8.Hotel Norida beach
9.Hotel Makadi Club
10.Hotel Cesar Palace
Hodnotenie podla:
Štát:

  Čo je novékulatý roh
06.02.2007: Rumunsko: Divoká príroda a tradície
Některé cesty v Krkonoších zůstanou uzavřeny i po pondělní půlnoci, kdy skončí zákaz vstupu do lesů, vyhlášený kvůli nedávné větrné kalamitě. Na odstraňování škod v nejvíce postižených oblastech potřebují správci Krkonošského národního parku víc času. celý článok!

06.02.2007: Rovinaté a zasnené Estónsko
Estónsko je krajina s riedkym osídlením, kde len ťažko nájdeme podmanivú prírodnú krásu či množstvo hradov a zámkov, ako je mu u nás. Je zato typické členitým morským pobrežím, hlbokými lesmi s množstvom jazier. S komplikovaným názvom najvyššieho vrchu s výškou len 318 metrov - Suur Munamagi a pre Slováka ľahko zapamätateľným mestom priamo na pobreží Fínskeho zálivu celý článok!

06.02.2007: Turisté a běžkaři pozor! Krkonoše zůstávají uzavřené
Některé cesty v Krkonoších zůstanou uzavřeny i po pondělní půlnoci, kdy skončí zákaz vstupu do lesů, vyhlášený kvůli nedávné větrné kalamitě. Na odstraňování škod v nejvíce postižených oblastech potřebují správci Krkonošského národního parku víc času. celý článok!

  Kontaktykulatý roh

Admin -
  256678311
Webdeveloper -
102327077


TOPlist
Monitoring webu zabezpečuje NAJ.sk

  Cestujte s nami ....kulatý roh

Bulharsko

* Skazená dovolenka v Bulharsku

Vydané dňa 12. 08. 2006 (4689 prečítaní)


Uverejňujem tuto informáciu, ktorá by  pomohla ďalším klientom pri výbere dovolenky, pripadne aj ako výstraha pre iné cestovne kancelárie a možno to povedie aj k zlepšeniu prace CK do budúcnosti.  Je to asi klasický prípad, ktorý sa stáva častejšie, ale mňa to veľmi  zarazilo a preto sa chcem tomuto problému venovať pozornejšie a informovať o tomto spôsobe predaja čím viac spotrebiteľov.


Vo februári 2006 sme si po veľmi dlhom uvažovaní a hľadaní objednali pobyt v Bulharsku, stredisko Kavacite - Vilka Apollonia Beach – (www.apollonia-beach.com). CK SOLVEX nám boli odporučení ako kvalitná cestovka (hlavne na Bulharsko, keďže sú to Bulhari) a iba oni ponúkali pobyt, ktorý vyhovoval všetkým naším požiadavkám ako potreba varenia pre deti ( pretože ročné dieťa potrebuje ešte samostatne varenú stravu a samozrejme mlieko, samozrejme blízkosť mora, keďže to malo byt priamo na pláži a ešte aj bazén ). Cestovali sme s 3 malými deťmi /9 , 2,5 a 1 rok/ a tak sme nič nechceli nechať na náhodu.

Šok nastal po prílete do Burgasu dňa 7.7.2006, kde nám delegát oznámil, že pre povodne sa tam ubytovať nemôžeme. Pritom sme sa o povodniach v Bulharsku ( keďže to bolo aj v správach ) telefonicky informovali, či môžeme nastúpiť do tohto zariadenia a pracovníčka CK SOLVEX v Bratislave nám povedala že o žiadnom probléme nevie a môžeme si dokonca vybrať na ktorom poschodí budeme ubytovaní. Delegát CK p.F******* nám v Bulharsku ochotne pomáhal a ponúkal aj náhradné ubytovanie. Samozrejme nám odmietol možnosť vrátiť sa nazad na Slovensko, keďže ani jeden ponúkaný objekt nevyhovoval naším potrebám. Ak by nám to povedali na letisku v Poprade, tak by sme vôbec nikam neleteli, pretože s ročným dieťaťom strava v reštauráciách nie je možná.
   

Následne som upozornil aj priamo CK SOLVEX v Bratislave o vzniknutom probléme a poprosil som ich nech nám pomôžu, ale daná cestovná kancelária ani do dnešného dna nereagovala, takže predpokladám že o riešenie problému nemajú záujem a spoliehajú sa na to že čas všetko zahladí. Aj v priebehu zájazdu, aj po upozornení delegáta ako aj po kontaktovaní cestovnej kancelárie ostala na www stránke ponuka dovolenky vo Vilkách Apollonia Beach čo považujem za podvod na zákazníkoch. A podobný scenár sa asi teraz opakuje s turistami, ktorí prileteli na turnus po nás.
http://www.recenzie-hotelov.sk/
Ďalší šok sa dostavil keď som si bol osobne preveriť povodne a zistil som, že problém je inde a že dané ubytovacie kapacity nie sú na 100% dokončené, takže sa tam nemohol ubytovať celý zájazd. CK SOLVEX alebo delegát CK si vybral a ubytoval tam 3 rodiny z východného Slovenska, ktoré prišli až po nás v poobedných hodinách.
    
Najviac ma na tomto prípade zaráža, že CK sa takýto spôsob predaja zájazdov pravdepodobne vyplatí, nakoľko zopár klientov sa nebude sťažovať vôbec, niektorí budú spokojní ak im CK vráti rozdiel ceny čo si zaplatili a čo nakoniec dostali a málokto sa odváži pustiť sa do zverejňovania takýchto obchodných postupov. Preto som sa rozhodol obetovať čas, finančné prostriedky a pokoj, aby sa to už neopakovalo a aby nemohli firmy zákazníkov podvádzať takýmto spôsobom.

V prípade potreby som ochotný poskytnúť aj ďalšie informácie, interview, potvrdenia z pobytu od delegáta CK SOLVEX v Prímorsku p. F********* ( niektoré sú naozaj zábavné a hodili by sa skôr do humornej relácie) , prípadne bohatú fotodokumentáciu alebo kontakty na ďalších poškodených zákazníkov, či na zákazníkov ktorí mali šťastie a boli ubytovaní v danom komplexe.

Ďakujeme za porozumenie a verím,  že sa iné cestovne kancelárie vyvarujú takýmto spôsobom pri práci so zákazníkmi.

S pozdravom
Bc. Bereznanín Bohuslav
tel: 0907 734982
icq: 21055653[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasov: 6] 1 2 3 4 5

Celý článok | Autor: Bereznanín | Počet komentárov: 40 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článokCopyright © 2002-2005.
POZOR! Vstupom na stránku vyjadrujete súhlas s PRÁVNOU DOLOŽKOU
  Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv
duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoje
príspevky sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely,
ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.

  Tento server bol vytvorený s pomocou redakčného systému phpRS