CK SOLVEX je bulharksa cestovka a "špecialista" na Bulharsko ...

S CK Solvex som bola na dovolenke v lete 2005, konkretne na Obzore v Bulharsku samozrejme lebo je to bulharská cestovka. No nebola to moja prvá dovolenka pri mori, ale s touto cestovkou by som už nešla nikdy.

My sme s rodinou boli ubytovaní ešte ako tak, ale to podotýkam, že sme mali zaplatený apartmán s kuchynkou až na to že tam nefungovala chladnička.

Ale iní účastníci zájazdu neboli natoľko spokojní, že im museli hladat nahradne ubytovanie. Naša delegatka bola mladá bulharka,ktorá sa aj snažila ale v porovnaní s delegatkami z CK Juventour alebo CK Mireks sa to nedalo porovnat. O ceste autobusom ani nehovorím, nakolko nám cesta trvala 30hod., nefungovala klíma a keby sme sa ako 4 členná rodina nepoponáhlali, tak sedíme každý na inom konci autobusu.

Takže sa pripájam nikdy viac, ale zároven chcem vyzdvihnut služby CK Mireks Košice, to bola tohtoročna dovolenka Bulharsko a to nemalo chybu v ničom, boli sme všetci spokojní a do Careva sa chystáme aj na rok.

B. Repaková
Revúca

Máte podobnú skúsenosť ? Neváhajte a kontaktujte nás a my to zverejníme a poradíme. V jednoste je sila a ak sa spojíme viacerí, tak dokážeme viac.- návrat na hlavnú stránku -

úvodná stránka - spotrebiteľské združenia - SOI - korešpondencia s CK SOLVEX - foto - SACK - práva spotrebiteľa

Ak si chcete prečítať subjektívne názory klientov, ktorí využili služby cestovných kancelárií, kliknite si napr. na stránku www.zlacestovka.sk
Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
3W s.r.o. a p. Bereznanin nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.

reklama