Manžel ma 51 rokov a ešte ako slobodný spával na takomto gauči ...

Dňa 4. 7. 2006 sme uzavreli „Zmluvu o obstaraní zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Zb.“ s SOLVEX s r.o. Kamenné námestie č. 1 815 61 Bratislava, var. symbol č. 0770618706 v termíne 7. 7.-18. 7. 2006 Pomorie, penzión Mária, LET, BA zloženie izieb 1/ 2+1 APT.

V noci cca o 12,°° hod. zo dňa 7. 7. na 8. 7. 2006 sme prileteli na letisko do Varny, kde nás čakala delegátka SOLVEXU. Na naše opýtanie kam máme nastúpiť na transferovú prepravu do Pomoria nám oznámila, že v prvom rade musí umiestniť v autobuse účastníkov, ktorí idú na Slnečné pobrežie. Tak sme čakali až na koniec, hoci sme vystupovali až poslední, čo bol aj problém naložiť batožinu do plne obsadeného autobusu. Pri nástupe nám oznámila, že nami objednaný penzión MÁRIA zasiahli „ povodne“ a máme zabezpečené náhradné ubytovanie. Cca o 3,°° hod. ráno nás čakala majiteľka apartmánového domu TANJA a odviedla nás ubytovať. Myslím, že v prípade zmeny má byť prítomná aj Vaša delegátka. To, čo sme videli bol pre nás všetkých šok. Majiteľka na nás nechápavo pozerala, vraj čo sa nám nepáči a keď sme jej povedali, že sme mali byť ubytovaní v „Penzióne Mária“ a cit. Vaše hodnotenie - *** rodinný penzión s moderným vybavením vhodný pre náročných klientov všetkých vekových kategórií. Na to nás začala posielať preč, vraj máme ísť do penziónu Mária, keď sa nám nepáči. Keby môj manžel ju neukľudnil, tak sa ocitneme na ulici. Sme manželia so 14 ročnou dcérou. Mali sme zaplatené 2 lôžka s jedným prístelkom. To čo nám bolo poskytnuté bol jeden starý cca 30 ročný gauč a jedno rozťahovacie kreslo, podotýkam, že manžel má 51 rokov a ešte ako slobodný spával presne na takom rozťahovacom kresle. Všetko máme podložené fotografiami.

Ihneď ráno sme išli hľadať povodňami postihnutý penzión Mária. Z katalógu str. č. 41 sme zistili, že penzión Mária je označený č. 3 na ul. Pirín. Našli sme ul. Pirín aj majiteľku pani Máriu, ktorá nás so svojimi susedami len vyvaľovala oči, vraj ona vôbec neubytováva a keď sme jej ukázali Váš katalóg, tak nevychádzali z údivu všetky, čo je to za podvod.

Hneď v ten deň sme sa skontaktovali aj s našou delegátkou, ktorá videla ubytovanie a vraj sa pokúsi zjednať nápravu. Poobede prišla a spolu s majiteľkou apartmánového domu TANJA nám ponúkla o poschodie nižšie ďaľšie ubytovanie. To bolo asi také riešenie, že tam boli akurát tri lôžka, možno 20 ročné válendy a výhľad rovno na garáž. Doniesla nám fľašu šampanského, vraj na ukľudnenie. Na spísanie „Reklamačného protokolu“ v bode č. 4. Práva a povinnosti klienta nám povedala, že ona nemôže nič, iba do Zmluvy o obstaraní zájazdu v poznámke nám napísala „Ubytovanie v penzióne TAŇA – AP.DOM **+.

V bode 6. Zmeny dohodnutých služieb – cit. CK je oprávnená zrušiť zájazd, zmeniť termín, program, trasu, cenu, spôsob dopravy, leteckú spoločnosť, miesto odletu, objekt ubytovania, príp. iné dohodnuté služby, ak nastanú okolnosti, ktoré bránia poskytnúť služby podľa vopred stanovených či dohodnutých podmienok, pričom tieto skutočnosti oznámi zákazníkovi. Pýtame, sa prečo nám to nebolo oznámené, keď majiteľka apt.domu o našom ubytovaní bola informovaná už 6. júla 2006, keď Vaše pracovníčky majú na nás telefonický kontakt.

V bode 5 Práva a povinnosti CK – je CK povinná v priebehu zájazdu riadne a kvalitne poskytnúť dohodnuté služby. V bode Zmeny dohodnutých služieb – má byť ubytovanie poskytnuté v rovnakej kategórii, alebo vyššej kvalite.

Dagmar Madrová s rod.

Dagmar Madrová
Saratovská č. 19
841 02 Bratislava

Máte podobnú skúsenosť ? Neváhajte a kontaktujte nás a my to zverejníme a poradíme. V jednoste je sila a ak sa spojíme viacerí, tak dokážeme viac.- návrat na hlavnú stránku -

úvodná stránka - spotrebiteľské združenia - SOI - korešpondencia s CK SOLVEX - foto - SACK - práva spotrebiteľa

Ak si chcete prečítať subjektívne názory klientov, ktorí využili služby cestovných kancelárií, kliknite si napr. na stránku www.zlacestovka.sk
Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
3W s.r.o. a p. Bereznanin nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.

reklama