Reklamácia "služieb" CK HECHTER

V reklamácii som sa sťažovala na slabé udržiavanie čistoty v trojhviezdičkovom hoteli Orea Eleni (Grécko, Paralia) i hotelovom bazéne, na úbohú stravu (smradľavé trojdňové zemiaky a pod...) na amatérsky prístup delegátky i na majiteľov hotela, na ktorých bolo vidieť znechutenosť z našej prítomnosti.

Vzhľadom k tomu, že účastníčkou zájazdu bola i pani, ktorá bola minulý rok v rovnakom hoteli a videla ten priepastný rozdiel medzi poskytovanými službami pred rokom a teraz, musela som ja i niekoľko ďalších zákazníkov reagovať...A prečo? My Slováci totiž radšej mávneme rukou, akoby sme bojovali za svoje práva a potom vám v odpovedi napíšu, že nikto sa nikdy na nič nesťažoval..., že vy ste jediný "fajnový", ktorému nič nie je dosť dobré.

Odpoveď riaditeľa CK Hechter na reklamáciu bola nielen alibistická (v štýle "my nič, my muzikanti", to je v kompetencii hotela a pod.), ale doslova urážajúca! Veď posúdte sami... Tu je záverečný úryvok, ktorý už len zavŕšil znôžku výhovoriek, citujem:
"Záverom konštatujeme, že služby ktoré ste mali u nás zakúpené, ste čerpali v plnom rozsahu, preto v tomto prípade nemôžem vyhovieť Vašej požiadavke o vrátenie Vami požadovanej finančnej čiastky 1.500 Sk/os - z akého dôvodu? Okrem iného sme Vám poskytli spolu zľavu 2.798 Sk (JEDNALO SA O SEPTEMBROVÚ AKCIU CK HECHTER - 10 % Z CENY VŠTKÝCH ZÁJAZDOV, pozn. aut.). Preto Vašu požiadavku môžeme chápať i ako pokus o nelegálne obohatenie."

P. S. A ešte jeden malý postreh grécke trojhviezdičkové hotely sú oproti trojhviezdičkovým tuniským, či jordánskym len študentské internáty...


- návrat na hlavnú stránku -

úvodná stránka - spotrebiteľské združenia - SOI - korešpondencia s CK SOLVEX - foto - SACK - práva spotrebiteľa

Ak si chcete prečítať subjektívne názory klientov, ktorí využili služby cestovných kancelárií, kliknite si napr. na stránku www.zlacestovka.sk
Upozornenie: Na tejto stránke sú zobrazené názory čitateľov a návštevníkov našich stránok.
3W s.r.o. a p. Bereznanin nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nemusí stotožňovať.

reklama